video Otvorenie sezóny v Tatrách

We recently encoded our videos in a newer Flash format. You need to get the latest Flash Player to see this video.
Get Adobe Flash player
13
Správy a politika17.06.2009 21:293min 27s265x
Horský hotel pri Popradskom plese , Chata pod Rysmi v spolupráci s Klubom vysokohorských nosičov, chatárov a priateľov vysokohorských chát a Dobrovoľným zborom Tatranskej Horskej Služby otvárali mengusovskú dolinu v letnej turistickej sezóne , ktorá začala 16.júna a potrvá do 1.novembra. Symbolické Otvorenie sezóny prilákalo na chatu pri Popradskom plese vyše 200 návštevníkov Tatier. Tí mali možnosť si zasúťažiť v nosení približne 50 kg bremena okolo plesa, alebo si mohli vyskúšať zlaňovanie z terasy chaty za pomoci dobrovoľníkov horskej služby . Nechýbali ani potápači , ktorý kontrolovali potrubie pod hladinou a tým zatraktívnili deťom výlet. Bonusom bola aj tombola kde prvá cena je pobyt v Horskom hoteli pri Popradskom plese.
Na otváraní sa zúčastnili viaceré známe osobnosti napr. Pavol Barabáš – vynikajúci kameraman , ktorý predovšetkým zachytáva krásu našej prírody nielen na Slovensku .Medzi prítomnými nechýbal ani Peter Šperka –profesionálny záchranár a horský vodca.
Samozrejme otvorením chodníkov na vysokohorské túry návštevník nemá zabúdať na svoju bezpečnosť pretože vo vysokohorskom prostredí sa stále nachádza sneh , ktorý netreba podceňovať.

pridaljardosk

zaregistroval(a) pred 95 mes
počet videí 4

Podobné

Užívateľove

Z kategórie